Domar

Кількість знайдених товарів: 27

Domar - італійський виробник брудозахисних крил, бризговиків, аксесуарів та деталей для причепів. У нашому магазині представлений широкий асортимент брудозахисних крил. Ми закликаємо вас регулярно відвідувати наш магазин, адже наш асортимент систематично поповнюється новинками, наприклад брудозахисні крила для одноосьових причепів для 13, 15 і 16 дюймових коліс, а також крила в версії тандем (для двоосьових причепів). У нас ви знайдете різні аксесуари, такі як кріплення для брудозахисних крил та аксесуари для човнових причепів. Запрошуємо вас ознайомитися з нашою пропозицією та знайти відповідну модель для вашого причепа за привабливими цінами!

Domar

Domar брудозахисні крила та аксесуари

В нашому асортименті ви знайдете не лише брудозахисні крила, а також крила для сільськогосподарських тракторів та кільові ролики до човнового причепа. Брудозахисні крила виготовлені зі спеціальної сировини, яка повністю придатна до переробки. Завдяки використанню поліпропілену крила стійкі до будь-яких пошкоджень. Ви з легкістю встановите їх самостійно, оскільки вони мають заводські монтажні отвори, що робить їх монтаж дуже простим і швидким. У нашому магазині ви також знайдете кільові ролики для човнових причепів, що знадобляться для безпечного перевезення човна. Ролики виготовлені з ПВХ - матеріал, що не забруднює кабіну човна.

<Брудозахисні крила Domar до човнового причепа

В нашому асортименті представлена велика кількість брудозахисних крил до човнових причепів. Обираючи крила від Domar, ви отримуєте продукт, який славиться своєю високою якістю, стійкий до несприятливих погодних умов і оснащений антиковзаючою поверхнею.

Ми відправляємо замовлення протягом 24 годин від його здійснення. Нашим клієнтам ми надаємо можливість повернення продуктів протягом 30 днів. Якщо ви не знайдете відповідний для себе продукт, ми готові привезти його вам на замовлення протягом 2-3 днів робочих!

pixel