Fabrilcar by Aspöck

Кількість знайдених товарів: 3

Австрійський виробник ліхтарів разом із маркою Fabrilcar пропонує широкий асортимент ліхтарів преміум. Завдяки співпраці обох цих брендів, виробники представляють широкий спектр сучасних освітлювальних рішень у світлодіодній техніці. Fabrilcar славиться привабливими цінами за високоякісне освітлення та електрику. Ліхтарі LED не тільки економічніші, але й довговічніші, що значно збільшує їх ефективність. Вони дають значно менше напруження на генератор під час роботи. Усі наявні світлодіодні лампи мають відповідний сертифікат відповідності. Це підтверджується знаком E на виробах, що свідчить про те, що їх можна використовувати на дорогах загального користування. Орієнтуючись на сучасність, надійний продукт та вигідні ціни, ми рекомендуємо вам ознайомитися з усією пропозицією, доступною в нашому магазині.

Fabrilcar by Aspock

Ліхтарі LED від виробника Fabrilcar by Aspöck

В нашому асортименті ви знайде ліхтарі LED з 4, 6, а також 7 функціями. Вибравши 4-функціональний ліхтар, ви отримаєте: задній габаритний ліхтар, стоп-сигнал, покажчики повороту та червоний світловідбивач. Це базова версія, яка забезпечить належну видимість легкого причепа на дорозі. Габаритні ліхтарі повинні бути присутні в вантажівках, а також в причепах та напівпричепах, яких максимальна допустима маса більша ніж 3,5 тонни, але не перевищує 10. Це пов’язано з тим, що іншим водіям може бути важко визначити габарити транспортного засобу, тому габаритні вогні повинні полегшити їм роботу.

 

Fabrilcar by Aspöck комплетуючі до причепів

Товари від компанії Fabrilcar by Aspöck надійні та виконані з належною старанністю. Виробник постійно урізноманітнює свій каталог новими запчастинами, а ми в свою чергу представляємо ці новинки вам. Замовлення можна скласти онлайн, через чат або електронну пошту. Якщо ви не знайшли в нашій пропозиції потрібну модель з розділу освітлення - зв'яжіться з нами, ми можемо привезти потрібний товар на замовлення. Ми відправляємо кожен товар протягом 24 годин після замовлення. Нашим клієнтам ми надаємо можливість повернення протягом 30 днів.

pixel