Двоосні причепи

Кількість знайдених товарів: 11

Легкі двовісні причепи або з гальмом в різних розмірах. Двовісні причепи є міцними конструкціями, які забезпечують довготривалу безвідмовну експлуатацію. У нашому асортименті ви знайдете двовісні причепи різного призначення: багажні, транспортні, човнові, будівельні та лавети з можливістю замовлення всіх аксесуарів, наприклад, каркасу з тентом або кронштейна запасного колеса.

Przyczepy dwuosiowe

Причепи з двома осями

Двовісні причепи є в асортименті практично кожного виробника. Завдяки більшій довговічності їх рекомендують для особливо інтенсивного використання. Причепи з двома осями можуть перевозити різні види вантажів, служити лаветою, човновим причепом або причепом для транспортування будівельної техніки. Їх використання практично необмежене за рахунок різного розташування коліс - під транспортною поверхнею або по бокам, а також завдяки знімним бортам, нахилу дишла, і різним аксесуарам.


Двовісні причепи 750 кг

Двовісні причепи до 750 кг можуть використовувати водії, які мають посвідчення водія категорії B. Ці типи двовісних причепів зареєстровані як легкі причепи, та не потребують гальма накату. У порівнянні з одновісними причепами вони мають більшу міцність за рахунок додаткової осі. Однак їхня власна маса збільшується, а це означає, що загальна вантажопідйомність нижче, ніж у одновісних транспортних засобів. Ще однією перевагою двовісних причепів з максимальною дозволеною масою до 750 кг є відсутність необхідності проходження оглядів на діагностичних станціях. Двовісний легкий причіп з максимальною дозволеною вагою до 750 кг є ідеальним рішенням для дому чи бізнесу, припускаючи інтенсивне використання його можливостей.

Знайти Автомобільні причепи
pixel