Лавети

Кількість знайдених товарів: 1

У нашому магазині ми представили широкий асортимент лавет від відомого виробника MARTZ. Ми пропонуємо привабливі ціни від виробника. Перегляньте асортимент лавет, оберіть потрібну модель для ваших потреб, та насолоджуйтесь надійністю в будь-якій ситуації.

Przyczepy lawety

Причепи лавети

Автомобільні лавети використовуються для перевезення транспортних засобів різних категорій. Максимальна дозволена маса наших лавет, що варіюється від 1600 кг до 3500 кг, дозволяє вибрати лавету, яка відповідатиме запитам найвибагливіших клієнтів. Ми продаємо лавети вже кілька років, стежимо за думкою наших клієнтів щодо нашого асортименту та постійно його розширюємо. Наші лавети виготовлені польською компанією martz.

Двоосні лавети

Двоосні лавети дозволяють транспортувати автомобілі без будь-яких турбот, навіть на великі відстані. Використання посилених профілів дозволить лаветі служити протягом багатьох років, не турбуючись про безпеку дорожнього руху. Лавети нахиляються завдякистановленим доквеллерам, які дозволяють автомобілям комфортно заїжджати. Завдяки подвійній осі центр ваги розподіляється належним чином, що покращує стійкість при водінні.

Лавети з бортами

Автомобільні лавети, що нахиляються, з алюмінієвими бортами є дуже функціональними. Завдяки бортам і можливості їх зняття, лавету можна використовувати для транспортування різноманітного вантажу. Боки евакуатора алюмінієві і легко розбираються. Після демонтажу бортів ви можете транспортувати транспортні засоби більшої ширини, що виступають за контур платформи. Причепи-лавети оснащені лебідкою, завдяки якій завантаження непрацюючого транспорту не є проблемою. Автомобільні причепи мають V-подібне дишло, завдяки чому, наша лавета буде стабільною та безпечною.

Одноосьові лавети

Одновісні автомобільні лавети дуже маневрені та забезпечують хороші умови їзди завдяки сучасній осі AL-KO або KNOTT на основі торсіонних валів. Використання однієї осі робить одновісні лавети одними з найдешевших на ринку. Новий тип торсіонних осей забезпечує комфортну їзду з причепом без підстрибування навіть з порожньою платформою. Це найкращий вибір в категорії ціна/якість, рекомендований для більшості клієнтів.

Алюмінієві лавети

Інтернет-магазин Unitrailer також спеціалізується на продажу лавет з алюмінію найвищої якості. Усі вони виготовлені з використанням найсучасніших технологічних рішень, щоб задовольнити очікування найвибагливіших клієнтів. Алюміній більш стійкий до погодних умов, ніж сталь. Алюмінієві евакуатори легші за сталеві, завдяки чому ви можете перевозити більш важкі вантажі та не перевищувати передбачувану дозволену максимальну масу.

pixel