Трьохосьові причепи

Кількість знайдених товарів: 1

Трьохвісні причепи з гальмом накату підходять для будівельних компаній і великих вантажів. Пропоновані причепи є міцними конструкціями, які забезпечують довготривалу і безвідмовну експлуатацію протягом багатьох років. Надійний виробник MARTZ гарантує 100% задоволення від придбаного причепа.

Przyczepy trzyosiowe

Причепи з 3 осями

Причепи з 3 осями виготовлені відомим брендом Martz. Вони характеризуються трьома осями, виготовленими з дуже якісної сталі німецьких виробників AL-KO або KNOTT. Трьохосьові причепи оснащені шинами, пристосованими для перевезення важких вантажів. Міцна сталева конструкція причепів гарантує високу вантажопідйомність, а міцні ручки для кріплення вантажу забезпечує безпеку перевезених вантажів. Допустима загальна вага тривісних причепів може становити навіть до 3500 кг! Усі тривісні причепи мають гальмо, тому при стоянці причіп не покотиться, і гальмівний шлях автомобіля з причепом буде коротшим.


Трьохосьові причепи

У нашому магазині у вас є можливість замовити причіп з приводом і лебідкою, що забезпечує комфорт під час завантаження транспортних засобів на платформу. Крім того, ви можете оснастити всі тривісні причепи, які ми пропонуємо, автоматичним опорним колесом і запасним колесом, які знадобляться у разі пошкодження шин. Ви можете придбати додаткове обладнання, наприклад протиугінний пристрій, стропи чи стяжні ремені в будь-який час. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви під час користування причепом, ви завжди можете зв’язатися з нашими спеціалістами. Ми раді надати всю інформацію та все пояснити.

pixel