Choose your language
and country
болгарська
чеська
данська
німецька
грецька
англійська
іспанська
естонська
французька
італійська
литовська
латвійська
нідерландська
норвезька
польська
портуґальська
румунська
словацька
словенська
шведська

Лебідки з тросом

Кількість знайдених товарів: 11

Ручні лебідки з тросом доступні в комплекті з тросом або як окрема деталь. Виробництво AL-KO або KNOTT з максимальною горизонтальною тягою від 350 до 1150 кг. В наявності, з швидкою доставкою з Польщі.

wciągarki linowe ręczne

Лебідки зі сталевим тросом

Сталеві канатні лебідки характеризуються найвищим рівнем довговічності. Міцні плетені троси, доступні в комплекті лебідок або окремо, ідеально підходять для найважчих вантажів. З цієї причини вони широко використовуються в будівництві або транспортуванні автомобілів на лаветах.

Лебідки з тросом

Лебідки з тросом випускаються з пластиковим корпусом або без нього. Сталеві канати схильні до корозії, тому їх стан необхідно належним чином підтримувати або вибирати лебідки, обладнані корпусами. При покупці також варто звернути увагу на кілька основних особливостей даної лебідки, таких як: вага, довжина троса та максимальне вертикальне натягування. Лебідка повинна відповідати завданням, які вона має виконувати. Перевантажена, вона може не впоратися з поставленими перед нею завданнями, тому варто вибирати моделі з невеликим запасом.
pixel