KNOTT

Кількість знайдених товарів: 121

KNOTT це компанія, яка працює на ринку з 90-х років та є виробником всесвітньо відомих осей з гальмами та без для різних видів причепів, а також гальм накату для причепів з механічним гальмом. У нашому каталозі запчастин KNOTT ви знайдете всі найпопулярніші товари: торсіонні осі, гальма накату до причепів, брудозахисні крила, лебідки з тросом або ременем, кільові ролики, зчіпні пристрої та захисні сітки. Ми пропонуємо можливість оформлення оптових замовлень запчастин KNOTT. Деталі, які ми пропонуємо, оригінальні та надходять безпосередньо від виробника.

KNOTT

KNOTT торсіонні осі для причепів

Торсіонні осі від компанії KNOTT мають дуже хорошу репутацію серед виробників і користувачів. Вони встановленні в причепах від Martz та Temared. Осі та гальма KNOTT використовуються в усьому світі на всіх типах важких та човнових причепів, а також лаветах. Найпопулярнішою моделлю торсіонної осі є KNOTT VG7.

 

KNOTT аксесуари до причепів

KNOTT виготовляє не лише комплетуючі, а й різноманітні аксесуари для причепів. До них належать одинарні або тандемні брудозахисні крила, амортизатори та кільові ролики. В нашому асортименті ви також знайдете захисні сітки, які чудово підійдуть для захисту вантажу. Додатково пропонуємо вам ознайомитись з зчіпними пристроями на дишло типу «Т» від компанії KNOTT. Відправлення замовлення здійснюється протягом 24 годин від оформлення. Наші клієнти мають можливість повернути товар протягом 30 днів. Якщо у вас виникли запитання щодо продукту або ви не можете знайти потрібну запчастину, зв’яжіться з нами по телефону або у віртуальному чаті. Ми завжди раді вам допомогти.

pixel