Choose your language
and country
болгарська
чеська
данська
німецька
грецька
англійська
іспанська
естонська
французька
італійська
литовська
латвійська
нідерландська
норвезька
польська
портуґальська
румунська
словацька
словенська
шведська

Умови та положення

 

Правила інтернет-магазину UNITRAILER.COM.UA від 25.11.2020

 

I.  Визначення

Використані у Регламенті поняття означають:

1. Клієнт – особа фізична, особа юридична, яка зареєстрована відповідно до чинного законодавства України і виконує замовлення в рамках Інтернет-Магазину;

2. Споживач – фізична особа, яка вчиняє з підприємцем юридичну угоду, яка безпосередньо не пов'язана з його/її підприємницькою чи професійною діяльністю.

3.  Цивільний кодекс України – Закон України від 16 січня 2003 року зі змінами та доповненнями;

4.  Правила – правила надання послуг електронним шляхом у рамках інтернет-магазину unitrailer.com.ua;

5.  Інтернет-Магазин (Магазин) – інтернет-сервіс, доуступний на unitrailer.com.ua, за допомогою якого Клієнт може складати замовлення;

6.  Товар – товари, представлені в Інтернет-Магазині;

7. Договір Купівлі-Продажу – договір Купівлі-Продажу Товарів в понятті Цивільного Кодексу Польща, укладений між UNITRAILER SP. Z O.O. і Клієнтом, договір з використанням сайту Інтернет-Магазину;

8.  Закон про права споживача – Закон України «Про захист прав споживачів» від 12 травня 1991р.;

9.  Закон України «Про електронну комерцію» – від 03 вересня 2015 року №675-VIII із змінами;

10.  Замовлення – волевиявлення Клієнта, спрямоване безпосередньо на укладення Договору Купівлі-Продажу, що визначають, зокрема, вид товару та його кількість.

 

II.  Загальні положення

2.1.  Дані Правила визначають правила користування Інтернет-Магазином за адресою: unitrailer.com.ua.

2.2.  Ці Правила є регламентом роботи Інтернет-Магазину, які регулюють основні положення діяльності Інтернет-Магазину.

2.3.  Інтернет-Магазин, що працює за адресою: unitrailer.com.ua, власником якого є Unitrailer sp. z o.o. вул. Кузніча 6-8, 21-040 Свідник, KRS 0000624998, NIP 5213739921.

2.4.  Дані правила визначають зокрема:

a)  правила реєстрації та використання облікового запису в рамках Інтернет-Магазину;

b)  умови та правила виконання електронної резервації Товару в рамках Інтернет-Магазину;

c)  умови та правила здійснення Замовлень в рамках Інтернет-Магазину;

d)  умови Договору Купівлі-Продажу з використанням послуг вказаних в рамках Інтернет-Магазину .

2.5. Використання Інтернет-Магазину можливе за умови використання комп'ютерної системи, якою користується Клієнт і наступних мінімальних технічних вимог: IE версія 7 або новіша, FireFox версія 3 або новіша, Opera wверсія 9 або новіша, Chrome версія 10 або новіша, Safari з встановленими найновішими версіями JAVA i FLASH, на екранах з горизонтальним розширенням більше 1024 px.

2.6.  З метою використання Інтернет-Магазину, Клієнт повинен самостійно отримати доступ до комп'ютера або пристрою з доступом в Інтернет.

2.7.  Згідно з діючим законодавством UNITRAILER sp. z o.o. залишає за собою право обмежити надання послуг через Інтернет-Магазин особам від 18 років. В такому випадку потенційні Клієнти будуть повідомлені.

2.8.  Клієнти можуть отримати доступ до цих Правил в будь-який час за посиланням, розташованим на головній сторінці сайту unitrailer.com.ua, завантажити та роздрукувати.

 

III. Правила користування Інтернет-Магазином

3.1. Щоб користуватися Інтернет-Магазином, у ньому необхідно зареєструватись.

3.2. Реєсрація здійснюється шляхом заповнення реєстраційної форми та погодження з Правилами.

3.3. Умовою реєстрації є згода з вмістом Правил та надання особистих даних, зазначених як обов'язкові.

3.4. UNITRAILER sp. z o.o. може позбавити Клієнта права користування Інтернет-магазином, а також обмежити його доступ до частини або всіх ресурсів Інтернет-магазину, з негайним вступом в силу, в разі порушення Клієнтом Правил, і зокрема, коли Клієнт:

a) під час реєстрації в Інтернет-Магазині надав дані, які не відповідають дійсності, є неточними або застарілими, вводть в оману або порушують права третіх сторін,

b)  порушив через Інтернет-магазин особисті права третіх сторін, зокрема особисті права інших клієнтів Інтернет -магазину,

c)  допустив до прояву поведінки, яка оцінюється UNITRAILER sp. z o.o.. як поведінка, що суперечить чинному законодавству чи загальним принципам використання Інтернету або завдає шкоди імені UNITRAILER sp. z o.o..

3.5.  Особа, яка була позбавлена права користування Інтернет-магазином, не може повторно реєструватися без попередньої згоди UNITRAILER sp. z o.o..

3.6. З метою забезпечення безпеки передачі повідомлень та даних у зв'язку з послугами, що надаються на веб-сайті, Інтернет -магазин вживає технічних та організаційних заходів, відповідних до ступеня загрози безпеки наданих послуг, зокрема заходів щодо запобігання придбання та зміни персональних даних, надісланих в Інтернеті сторонніми особами.

3.7. Клієнт зобов'язаний до:

a) не надавати і не передавати контент, заборонений законом, наприклад, контент, який пропагує насильство або порушує особисті права та інші права третіх осіб,

b) використовувати Інтернет-Магазин так, щоб це не заважало його функціонуванню, зокрема за допомогою використання спеціального програмного забезпечення або пристроїв,

c)  не вживати таких заходів, як: надсилання або розміщення небажаної комерційної інформації (спаму) як частини Інтернет-магазину,

d)  використовувати Інтернет-Магазин таким чином, щоб це не було незручно для інших клієнтів та для UNITRAILER sp. z o.o.,

e)  використовувати будь-який вміст Інтернет -магазину, тільки для особистого користування,

f)  використовувати Інтернет-Магазин у спосіб, що відповідає положенням закону, що діє на території України, положенням Регламенту, а також загальним принципам використання Інтернету.

 

IV.  Процедура укладання договору Купівлі-Продажу

4.1. Інформація про Товари, розміщена на сторінках Магазину, зокрема їх опис, технічні та експлуатаційні параметри та ціни, є запрошенням укласти договір у значенні ст. 71 Цивільного кодексу Республіки Польща.

4.2. Щоб укласти Договір Купівлі-Продажу через Інтернет-Магазин, перейдіть на веб-сайт unitrailer.com.ua, вибирати Товари, роблячи наступні технічні дії на основі повідомлень, що відображаються Клієнту, та інформації, доступної на сайті.

4.3. Вибір товару, замовленого клієнтом, здійснюється шляхом додавання його у кошик.

4.4. При оформленні замовлення - до натискання кнопки „оформити замовлення” – Клієнт має можливість змінити введені дані та вибраний товар. Для цього слідкуйте за відображеними повідомленнями та інформацією, наявною на веб-сайті.

4.5. Після того, як Клієнт за допомогою Інтернет-Магазину надасть всі необхідні дані, буде відображено короткий зміст розміщеного Замовлення. Опис розміщеного Замовлення буде містити інформацію щодо:

a) предмет Договору,

b) ціна за одиницю продукції та загальна ціна замовлених продуктів чи послуг, включаючи витрати на доставку та додаткові витрати (якщо такі є),

c) вибраний спосіб оплати,

d) вибраний спосіб оплати,

e) час доставки,

4.6. Для того, щоб надіслати Замовлення, необхідно прийняти зміст Положення, надати персональні дані, позначені як обов’язкові, та натиснути кнопку «оформити замовлення».

4.7. Надіслання Клієнтом Замовлення це виявлення бажання укласти з UNITRAILER sp. z o.o. Договору Купівлі-Продажу відповідно до Правил.

4.8. Після оформлення Замовлення Клієнт отримує електронний лист, містить остаточне підтвердження всіх істотних елементів Замовлення.

4.9. Договір вважається укладеним з моменту отримання Клієнтом листа на електронну пошту, зазначеного вище.

5.0. Договір Купівлі-Продажу укладається українською мовою, зміст якого збігається з Правилами.

5.1. Клієнти можуть отримати доступ до цих Правил в будь-який час за посиланням, розташованим на головній сторінці сайтуunitrailer.com.ua завантажити його та роздрукувати.

5.2. Запис, захист і надання даних Замовлення і Загальних умов (умов і положень інтернет-магазину) відбувається по електронній пошті.

 

V.  Доставка

5.1. Доставка Товару здійснюється лише на території України, на адресу, вказану клієнтом при оформленні замовлення.

5.2. Доставка замовлених Товарів здійснюється компанією DPD. Вартість доставки можна дізнатись на сторінці www.unitrailer.com.ua/wysylka.  Вартість доставки буде вказана під час замовлення. Ми також пропонуємо можливість самовивозу безпосередньо з нашого магазину в Свідніку, Польща.

5.3. Термін реалізації доставки становить від 1 до 14 робочих днів від дня оформлення Замовлення.

 

VI.  Ціни та методи оплати

6.1. Ціни на Товари вказані в українських гривнях і включають: податок VAT 23% та будь-які інші складові.

6.2. Клієнт має можливість здійснити оплату:

a) переказом на банківський рахунок PL53 1050 1953 1000 0090 3145 0191,

b) оплатою в системі: PayLane sp. z o.o. Norwida 4, Gdansk, 80-280, KRS: 0000227278., PayU, PayPal або оплати IAI

 

VII.  Право відмови від Договору 

7.1 Тільки Клієнт, який також є споживачем, має право на 30-денний термін відкликання Договору. Споживач має право відмовитися від цього договору протягом 30 днів без наведення будь-яких причин. Термін відкликання спливає через 30 днів з дня, коли Клієнт або третя сторона, окрім перевізника, зазначеного Клієнтом, набуває фізичного володіння товаром. 

7.2 Щоб скористатися правом на розірвання Договору, Клієнт повинен повідомити Unitrailer sp. z o.o. вул.Кузніча 6-8, 21-040 Свідник, електронна пошта: unitrailer@unitrailer.com.ua про своє рішення розірвати Договір за допомогою заяви (листа надісланого звичайною або електронною поштою).

7.3 Для того, щоб зберегти граничний термін відмови від контракту, вам достатньо надіслати інформацію щодо здійснення вашого права на відмову від договору до закінчення строку на вихід з договору.

7.4 Наслідки розірвання договору

У разі розірвання цього договору ми повернемо всі отримані від вас платежі, включаючи витрати на доставку товару (за винятком додаткових витрат, що виникли внаслідок обраного вами способу доставки, крім найдешевшого стандартного способу доставки, який ми пропонуємо) , негайно, і в будь -якому випадку не пізніше, ніж за 14 днів з дня, коли нам повідомили про ваше рішення скористатися правом на відмову від цього договору. Ми повернемо платіж за допомогою тих самих способів оплати, які ви використовували під час початкової транзакції, якщо ви прямо не домовились про інше; в будь -якому випадку ви не будете нести ніяких зборів у результаті цього відшкодування. 

7.5 Ми можемо утримати відшкодування, поки не отримаємо товар або доки нам не буде надано доказ його повернення, залежно від того, що станеться першим.

7.6 Адреса для повернення: Magazyn UNITRAILER, ul. Kuźnicza 6-8, 21-040 Świdnik. Споживач зобов’язаний негайно повернути Товар Продавцю, але не пізніше 14 днів з дня, коли він відмовився від Договору Купівлі-Продажу. Для дотримання терміну достатньо повернути Товар на адресу Продавця до зазначеного терміну.

7.7 Вам доведеться повернути речі, які є предметом договору, за ваш рахунок і на ваш ризик.

 

 

VIII. Рекламація Товарів

8.1. UNITRAILER sp. z o.o як Продавець, несе відповідальність перед Клієнтом який є Споживачем у розумінні ст. 22[1] Цивільного Кодексу Польщі, за дефекти в межах, визначених Цивільним Кодексом Республіки Польща зокрема у ст. 556 та ст. 556[1] - 556[3] і наступних статтей Цивільного Кодексу Республіки Польща.

8.2. Рекламації, що виникають унаслідок порушення прав, гарантованих законом або цим Регламентом, слід надсилати на адресу unitrailer@unitrailer.com.ua. UNITRAILER sp. z o.o зобов’язується розглядати кожну скаргу протягом 14 днів. Нерозгляд скарги протягом вищезазначеного терміну означає, що вона вважається обґрунтованою.

8.3. У випадку, якщо UNITRAILER sp. z o.o не є виробником товару, Виробник несе відповідальність за гарантією на проданий Товар на умовах та протягом періоду, зазначеного в гарантійному талоні. Якщо гарантійний документ передбачає таку можливість, Клієнт може подати свої претензії за гарантією безпосередньо до авторизованого сервісного центру, адреса якого вказана в гарантійному талоні.

 

IX. Рекламація електронною поштою.

9.1. UNITRAILER sp. z o.o вживає заходів для забезпечення належного функціонування Магазину в тій мірі, яка є результатом поточних технічних знань, та зобов’язується усунути будь-які порушення, про які повідомили клієнти, протягом розумного часу.

9.2. Клієнт зобов'язаний негайно повідомити UNITRAILER sp. z o.o  про будь-які порушення або перебої в роботі Інтернет-Магазину.

9.3. Порушення в функціонуванні Інтернет-Магазину належить повідомляти на адресу Unitrailer sp. z o.o. ul. Kuźnicza 6-8, 21-040 Świdnik, на електронну пошту unitrailer@unitrailer.com.ua або скориставшись контактною формою.

9.4. У скарзі Клієнт має вказати своє ім’я та прізвище, адресу для листування, тип та дату порушень, пов’язаних із функціонуванням Магазину.

9.5. UNITRAILER sp. z o.o зобов'язується розглядати кожну скаргу протягом 14 днів. Нерозгляд скарги протягом вищезазначеного терміну означає, що вона вважається обґрунтованою.

 

X.  Вирішення суперечок та заключні положення

10.1.Розгляд суперечок, що виникли між UNITRAILER sp. z o.o і Клієнтом, який є споживачем за змістом ст. 655 Цивільного кодексу України, будуть вирішуватися у суді відповідно до норм чинного законодавства.

10.2 Якщо Споживач не зацікавлений у можливості використання методів позасудового вирішення суперечок, врегулювання будь-яких суперечок, що виникають між UNITRAILER sp. Z oo та Споживачем, буде подано до компетентних судів відповідно до положень Цивільного процесуального кодексу.

10.3.Вирішення суперечок, що виникають між UNITRAILER sp. z o.o та Клієнтом, що не є Споживачем, буде передано до суду відповідно до місцезнаходження UNITRAILER sp. z o.o.

10.4.У питаннях, що не підпадають під дію цих Правил, застосовуються положення Цивільного кодексу, положення Закону про надання електронних послуг та інші відповідні положення українського законодавства.

 

pixel