Правила повернення товарів

Право відмови від договору 

Тільки Клієнт, який також є Споживачем, має право на 30-денний період відкликання договору. Споживач має право відмовитися від цього договору протягом 30 днів без пояснення причин. Термін відкликання закінчиться через 30 днів з дня, коли товар надійшов у фізичне володіння Клієнта або третьої особи, відмінної від перевізника, вказаної клієнтом. 

Щоб скористатися своїм правом на відкликання договору, ви повинні повідомити нас Unitrailer sp. z o.o. ul. Budowlana 30, 20-469 Lublin, електронна пошта: unitrailer@unitrailer.com.ua про ваше рішення відмовитися від цього договору шляхом однозначної заяви (наприклад, лист, надісланий звичайною поштою або електронною).

Щоб дотриматись терміну відмови від договору, вам достатньо надіслати інформацію щодо реалізації вашого права на відмову від договору до закінчення даного терміну.

Наслідки відмови від договору

У разі відмови від цього договору ми повернемо всі отримані від вас платежі, включаючи витрати на доставку товару (крім додаткових витрат, пов’язаних із обраним вами способом доставки, відмінним від найдешевшого стандартного способу доставки, запропонованого нами) , негайно, і в будь-якому випадку не пізніше 14 днів з дати, коли ми були повідомлені про ваше рішення скористатися правом відмови від цього договору. Ми повернемо платіж за допомогою того самого способу оплати, який ви використовували в первісній трансакції, якщо ви прямо не домовилися про інше; у будь-якому випадку ви не оплачуєте жодних зборів у результаті цього відшкодування.

Ми можемо утримувати відшкодування, поки не отримаємо товар або доки нам не буде надано підтвердження його повернення, залежно від того, яка подія настане першою.

Адреса повернення: просимо Вас надіслати повернення на адресу Magazyn UNITRAILER, ul. Budowlana 30, 20-469 Świdnik. Споживач зобов’язаний негайно повернути Товар Продавцю, але не пізніше 14 днів з дати відмови від Договору купівлі-продажу. Для дотримання терміну достатньо повернути Товар на адресу Продавця до його закінчення.

Ви будете змушені відправити назад предмети, що є предметом договору, відмову від яких здійснено за власний рахунок і ризик.

 

pixel