STEELPRESS

Кількість знайдених товарів: 12

Steelpress - польський виробник запчастин для причепів. Завдяки накопиченому роками досвіду та постійному розширенню асортименту, компанія займає провідну позицію на ринку вже понад 50 років. В асортименті Ви знайдете зчіпні пристрої, фурнітуру для причепів, бічні замки та різні аксесуари. Рекомендуємо ознайомитися з нашою пропозицією, де ви обов'язково знайдете те, що шукаєте ZACZEP BURTOWY.

STEELPRESS

Steelpress запчастини до причепів

У нашому магазині ви знайдете зчіпні пристрої Steelpress для легких причепів з максимальною дозволеною вагою 750 кг. Вони призначені для дишла типу "Т". Найпопулярнішою моделлю є зчіпний пристрій ZSK 750H. Завдяки використанню оцинкованої сталі ви можете бути впевнені, що виріб витримає навіть найгірші погодні умови і не пошкодиться. Додатково, для підвищення комфорту та безпеки використання, зчіпні пристрої мають індикатори зносу та правильності зчеплення. Steelpress є одним з лідерів у виробництві деталей для причепів, тому ми знаємо, що пропонована продукція має найвищу якість. Ми також рекомендуємо вам ознайомитися зі спеціальним захистом від крадіжок для причепів. Це чудове рішення, яке підходить для більшості гачків і захищає причіп від крадіжки. Інші доступні аксесуари, такі як бічні петлі та кріплення, також оцинковані, щоб ефективно захищати їх від корозії. Усі вироби виготовлені з високоякісної вуглецевої сталі, що забезпечує довге та надійне використання.

Steelpress відгуки

Для Unitrailer довіра клієнтів є основною метою. Вся співпраця, яку ми встановлюємо, продумана належним чином. Steelpress – це компанія, продукція якої виготовляється з найвищою точністю, тому ми впевнені, що пропоновані в нашому каталозі запчастини виправдають ваші очікування. Замовлення можна оформити онлайн або по телефону. За підписку на нашу розсилку новин, ми даруємо вам 5% знижки на першу покупку. Відправлення замовлення здійснюється протягом 24 годин з моменту оформлення замовлення. Після отримання посилки у вас є 30 днів, щоб повернути товар без пояснення причин.

pixel