DAKEN

Кількість знайдених товарів: 69

Daken італійський лідер у виробництві скринь для інструментів, які користуються відмінною репутацією серед водіїв. У нашому магазині ви знайдете міцні скрині для інструментів в різних розмірах. Це вироби, які ідеально підходять для установки в фургонах, лаветах, бусах, а також на причепах і напівпричепах. Це ідеальне рішення для транспортування стяжних ременів, противідкатних упорів та інших дрібних інструментів, якізавжди повинні бути під рукою.

Daken

Daken скрині для інструментів

Всі скрині для інструментів Daken виготовлені з полімерної сировини, що робить їх міцними та довговічними. Крім того, завдяки міцній структурі продукт стійкий до змін погодних та хімічних умов. Скрині оснащені внутрішніми ребрами, що не тільки зміцнють всю конструкцію, але й можуть використовуватися як основи для полиць. Скрині з серії Daken Just оснащені двома циліндровими замками з пилозахисною кришкою і забезпечують максимальний рівень захситу від крадіжки. Кожна скриня закривається на ключ, тому доступ до неї має лише визначена особа. Усі вони мають додатковий запасний ключ, тому вам не доведеться хвилюватися, якщо ви випадково втратите один із них.


Скрині для інструментів від Daken

Кожну скриню можна закріпити за допомогою монтажних кронштейнів, що представлені в нашому магазині. Дані кронштейни є універсальними, тому ви можете легко підігнати їх під свою скриню та автомобіль. У придбаному наборі є всі необхідні елементи для кріплення тримачів до скрині. Також є можливість встановити кілька скринь одна біля одної, попередньо підібравши відповідні розміри. Замовленн можна здійснити онлайн або сконтактувавшись з нами через чат чи електронну пошту. Ми працюємо з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00. Відправка замовлення здійснюється протягом 24 год. Наші клієнти можуть повернути товар протягом 30 днів.

pixel