Задній ліхтар ASPÖCK Multiled II LED, 5 функцій, лівий
Задній ліхтар ASPÖCK Multiled II LED, 5 функцій, лівий
Задній ліхтар ASPÖCK Multiled II LED, 5 функцій, лівий
Задній ліхтар ASPÖCK Multiled II LED, 5 функцій, лівий
Задній ліхтар ASPÖCK Multiled II LED, 5 функцій, лівий
Задній ліхтар ASPÖCK Multiled II LED, 5 функцій, лівий
Задній ліхтар ASPÖCK Multiled II LED, 5 функцій, лівий
Задній ліхтар ASPÖCK Multiled II LED, 5 функцій, лівий

Задній ліхтар ASPÖCK Multiled II LED, 5 функцій, лівий

  • Задній ліхтар Multiled II LED ASPÖCK для встановлення зліва. Він пропонує п’ять функцій: габаритні вогні, стоп-сигнали, протитуманні фари, індикатор і відбивач. Ідеально підходить для використання в причепах, вантажівках і сільськогосподарській техніці.
Виробник: ASPÖCK
Сторона монтажу: ліва
Джерело світла: LED
Напруга: 12/24 V
Тип з'єднання: кабель з байонетом 5 PIN
3 729,00 ГРН
3 031,71 ГРН Ціна без ПДВ
Додати до порівняння
372900 пункти.
3729 пункти.

Задній ліхтар ASPÖCK Multiled II LED, 5 функцій, лівий

3 729,00 ГРН
3 031,71 ГРН Ціна без ПДВ
    372900 пункти
    3729 пункти
    Запитайте про товар
    Якщо вищеописаного опису вам недостатньо, надішліть нам запитання про цей продукт. Ми постараємося відповісти якомога швидше. Дані обробляються відповідно до політика конфіденційності. Подавши їх, ви приймаєте умови.
    Напишіть свій відгук
    Ваша оцінка:
    5/5
    Додайте власну фотографію товару:

    Заощаджуйте, купуючи більше

    [продюсер]

    Задній ліхтар ASPÖCK Multiled II LED, 5 функцій, лівий

    Задній ліхтар ASPÖCK Multiled II LED призначений для установки з лівого боку автомобіля і має такі розміри: ширина 240 мм, висота 140 мм, глибина 35 мм . Адаптований для роботи в діапазоні напруг 12-24 В , використовується в причепах, вантажівках і евакуаторах, що підкреслює його універсальність. Оснащений кабелем довжиною 0,5 м із 5-контактним байонетним роз’ємом , він забезпечує легку та швидку установку. Завдяки використанню світлодіодної технології лампа забезпечує високу ефективність, довговічність та енергоефективність, гарантуючи безпеку в різних дорожніх умовах.

    Функції лампи

    Габаритне світло габаритне світло
    протитуманне світло протитуманне світло
    Покажчик дороговказ
    Рефлексія рефлексія
    Стоп-сигнал стоп-сигнал

    Лампа виконує п'ять функцій: габаритне світло , що забезпечує видимість автомобіля під час руху вночі; стоп-сигнал , що сигналізує про гальмування; покажчик повороту , що дозволяє вказувати намір повернути ; протитуманна фара , яка підвищує безпеку в складних погодних умовах, таких як туман або сильний дощ ; і світловідбивач , який покращує видимість автомобіля .

    Клас герметичності IP68

    Клас герметичності

    Задній ліхтар IP6K9K є ідеальним рішенням для використання в найскладніших умовах. Маркування IP6K9K вказує на те, що лампа повністю захищена від пилу (IP6X) і стійка до інтенсивних струменів води при високому тиску і температурі (до 80°C), відповідно до стандарту DIN 40050-9. Цей захист робить лампу ідеальною для комерційних транспортних засобів, будівельної та сільськогосподарської техніки, де часто та інтенсивно впливають пил, бруд та вода. Це надійне рішення, яке забезпечує довговічність і ефективність у будь-яких умовах роботи.

    Омологації

    Омологації

    Задній ліхтар із допуском E24 і відповідністю стандартам ADR-Zone 2 поєднує в собі високу якість і безпеку використання в складних умовах. Сертифікат E24, виданий відповідно до європейських стандартів, підтверджує виконання суворих вимог щодо світлової ефективності та довговічності. Завдяки відповідності ADR-зоні 2 лампа адаптована для роботи в потенційно вибухонебезпечних середовищах , що робить її ідеальним рішенням для транспортних засобів, що перевозять небезпечні матеріали. Міцна конструкція та стійкість до ударів, пилу та води забезпечують надійність, що робить його чудовим вибором для вантажівок, причепів та спеціалізованих транспортних засобів.

    Задні ліхтарі є ключовим елементом обладнання сільськогосподарських машин, будівельних машин, причепів і напівпричепів , оскільки вони виконують сигнальну функцію і забезпечують видимість транспортного засобу на дорозі та на робочому місці . Завдяки правильно підібраним заднім ліхтарям можна значно підвищити безпеку як водіїв, так і інших учасників дорожнього руху. Ці лампи особливо важливі в умовах обмеженої видимості, таких як ніч, туман або складні погодні умови. У випадку машин, що працюють на будівельних майданчиках або в полі, задні ліхтарі інформують інших операторів про положення автомобіля, що мінімізує ризик зіткнення. Використання високоякісних задніх ліхтарів не тільки відповідає вимогам законодавства, але й підвищує довговічність і надійність обладнання в складних умовах експлуатації.

    Виробник
    ASPÖCK
    Код товару
    UT001419
    Модель
    Multiled II
    Сторона монтажу
    ліва
    Джерело світла
    LED
    Напруга
    12/24 V
    Тип з'єднання
    кабель з байонетом 5 PIN
    Довжина кабелю
    0,5 m
    Функції ліхтаря
    Габаритне світло
    ,
    Стоп-сигнал
    ,
    Поворотник
    ,
    Задній протитуманний ліхтар
    ,
    Світловідбивач
    Ширина
    240 mm
    Висота
    140 mm
    Глибина
    35 mm
    Клас герметичності
    IP 6K9K
    Організація, відповідальна за цей продукт в ЄС
    Aspöck Systems Polska Sp. z o.o.Більше
    Адреса: Byczyńska 10Поштовий індекс: 46-320Місто: PraszkaКраїна: ПольщаАдреса електронної пошти: office@aspoeck.com
    pixel