Набір: Комбіновані задні ліхтарі DPT 35 з габаритними ліхтарями DPT 15 та джгутом проводів 7 м 7-pin

Набір: Комбіновані задні ліхтарі DPT 35 з габаритними ліхтарями DPT 15 та джгутом проводів 7 м 7-pin

  • Повна електрична інсталяція до легких прицепів .
Виробник: UNITRAILER
З'єднання: 7 PIN
Довжина кабелю: 7 m
Джерело світла: Лампа, LED
Напруга: 12 V
3 087,90 ГРН
2 510,49 ГРН Ціна без ПДВ
Заощаджуєте 6.00% (197.10ГРН), купуючи в наборі.
Додати до порівняння
    328500 пункти
    2687 пункти

    В наборі

    328500 пункти.
    2687 пункти.

    Набір: Комбіновані задні ліхтарі DPT 35 з габаритними ліхтарями DPT 15 та джгутом проводів 7 м 7-pin

    3 087,90 ГРН
    2 510,49 ГРН Ціна без ПДВ
    Запитайте про товар
    Якщо вищеописаного опису вам недостатньо, надішліть нам запитання про цей продукт. Ми постараємося відповісти якомога швидше. Дані обробляються відповідно до політика конфіденційності. Подавши їх, ви приймаєте умови.
    Напишіть свій відгук
    Ваша оцінка:
    5/5
    Додайте власну фотографію товару:

    Предмет продажу повна електроустановка для легкових причепів. Його довжина 7 метрів . Він має 5-контактний байонетний штекер і 7-контактний штекер.

    • Підвіска для легкових причепів
    • Байонетне з’єднання 5 PIN
    • 7 штекер PIN
    • Довжина 7000 мм

    Крім джгута, в комплект входять два задні ліхтарі (лівий + правий) DPT 35 , оснащені 5-контактним байонетним роз'ємом. Їхні розміри: 200 х 135 х 55 мм . Відстань між шурупами 4 см. Лампи на заводі укомплектовані лампочками на 12В.

    Додатковим компонентом комплекту освітлення є світлодіодні габаритні ліхтарі ДПТ 15 з білим світлом. Мають ручку і кабель довжиною 50 см.

    Виробник
    UNITRAILER
    Код товару
    UT004202
    Модель
    DPT35
    ,
    DPT15 LED
    З'єднання
    7 PIN
    Довжина кабелю
    7 m
    Джерело світла
    Лампа
    ,
    LED
    Напруга
    12 V
    Сторона монтажу
    ліва+права
    Функції ліхтаря
    Габаритне світло
    ,
    Стоп-сигнал
    ,
    Поворотник
    ,
    Задній протитуманний ліхтар
    ,
    Габаритний ліхтар
    ,
    Підсвічування номерного знака
    ,
    Світловідбивач
    Довжина кабелю для габаритних ліхтарів
    2 x 5 m
    Склад набору
    задні ліхтарі + контурні ліхтарі
    Організація, відповідальна за цей продукт в ЄС
    UNITRAILER Sp. z o.oБільше
    Адреса: Budowlana 30Поштовий індекс: 20-469Місто: LublinКраїна: ПольщаАдреса електронної пошти: gpsr@unitrailer.com
    pixel