Квадратний затискач DROMET C M8 43/81 (1 1/4")
Квадратний затискач DROMET C M8 43/81 (1 1/4")
Квадратний затискач DROMET C M8 43/81 (1 1/4")
Квадратний затискач DROMET C M8 43/81 (1 1/4")

Квадратний затискач DROMET C M8 43/81 (1 1/4")

 • Затискач С-типу з покриттям 8 мкм - це міцний затискач, виготовлений з високоякісної сталі класу 5.8. Розміри: M8, fi. 7.1, міжосьова відстань 43 мм, відстань між осями 51 мм, загальна висота 81 мм, довжина різьби 41 мм.
Виробник: UNITRAILER
Розмір: M8
Матеріал: stal kl.5.8
Zabezpieczenie przed korozją: ocynk min 8µm
40,99 ГРН
33,33 ГРН Ціна без ПДВ
Додати до порівняння
4099 пункти.
40.99 пункти.

Квадратний затискач DROMET C M8 43/81 (1 1/4")

40,99 ГРН
33,33 ГРН Ціна без ПДВ
  4099 пункти
  40.99 пункти
  Запитайте про товар
  Якщо вищеописаного опису вам недостатньо, надішліть нам запитання про цей продукт. Ми постараємося відповісти якомога швидше. Дані обробляються відповідно до політика конфіденційності. Подавши їх, ви приймаєте умови.
  Напишіть свій відгук
  Ваша оцінка:
  5/5
  Додайте власну фотографію товару:

  Оцинковані хомути - ідеальне рішення для ваших будівельних проектів

  Виготовлені зі сталі класу 5.8, наші оцинковані затискачі мають покриття мінімальною товщиною 8 мкм , що робить їх надзвичайно міцними та стійкими до погодних умов. Завдяки квадратній формі типу C вони забезпечують стабільність і точне з'єднання елементів .

  Діаметр різьби M8 робить затискачі універсальними та їх можна використовувати в різних сферах застосування. Діаметр гладкої частини вудилища становить 7,1 мм , що гарантує ідеальне прилягання до отворів. Монтажна відстань 43 мм і міжосьова відстань 51 мм забезпечують легкий монтаж і надійне з'єднання елементів конструкції.

  Затискачі загальною висотою 81 мм і довжиною різьби 41 мм не тільки функціональні, але й естетичні. Їх радіус вигину R4 дозволяє легко розташувати їх у відповідній конфігурації.

  Наші оцинковані хомути - міцні та надійні конструкційні рішення

  Наші оцинковані хомути є чудовим вибором для професіоналів, які шукають міцні та надійні будівельні рішення. Завдяки оцинкованому покриттю мінімальною товщиною 8 мкм вони захищені від корозії, що гарантує тривалий термін служби та виняткову довговічність. Виготовлені зі сталі класу 5.8 , вони мають достатню стійкість до навантажень, що робить їх незамінними в різних будівництвах.

  Їх квадратна C-форма забезпечує стабільність і точну посадку в отвори.

  Ідеальні розміри наших оцинкованих хомутів

  Наші оцинковані затискачі мають ідеальні розміри, щоб відповідати вашим очікуванням. Діаметр різьби M8 робить їх сумісними з широким спектром конструктивних елементів. Діаметр гладкої частини стрижня становить 7,1 мм, що гарантує ідеальне прилягання, що перетворюється на безпечні та надійні з'єднання. Установочна відстань 43 мм і відстань між осями 51 мм полегшують монтаж і точне встановлення.

  Завдяки загальній висоті 81 мм і довжині різьби 41 мм наші затискачі не тільки функціональні, але й естетичні. Радіус вигину R4 дозволяє легко встановити в відповідну конфігурацію, що прискорює процес складання.

  Унікальне рішення - наші оцинковані хомути

  Підсумовуючи, наші оцинковані хомути є унікальним рішенням, яке виправдає ваші очікування щодо міцності, функціональності та довговічності . Завдяки точному виконанню і ретельній обробці поверхні вони незамінні в різних будівельних проектах. Незалежно від сфери застосування наші хомути забезпечать не тільки надійне з'єднання, але і естетичний зовнішній вигляд. Вибираючи наші оцинковані хомути, ви інвестуєте в якість і професіоналізм , що перетворюється на успіх вашого проекту.

  Характеристики хлопавок:

  • Оцинковане покриття: оцинковане мін. 8 мкм
  • Тип: C (квадрат)
  • Матеріал: сталь класу 5.8

  Розміри:

  • Діаметр різьби (M): M8
  • Діаметр гладкої частини стрижня (ØD): fi.7.1
  • Монтажна відстань (A): 43 мм
  • Міжосьова відстань (B): 51 мм
  • Загальна висота (H): 81 мм
  • Довжина різьби (L1): 41 мм
  • Радіус вигину (R): R4
  Оцинковані хомутиРозміри хомутів
  Виробник
  UNITRAILER
  Код товару
  UT005479
  Розмір
  M8
  Матеріал
  stal kl.5.8
  Zabezpieczenie przed korozją
  ocynk min 8µm
  Загальна висота
  81 mm
  Długość gwintu
  41 mm
  Ширина
  51 mm
  Rozstaw otworów mocujących
  43 mm
  Średnica części gładkiej pręta
  fi.7,1 mm
  Promień gięcia
  R4
  Średnica gwintu
  M8
  Дюймів
  1 1/4"
  Вага
  64 g
  pixel