Рукоятка маневрена AL-KO для опорного колеса диам. 60 мм

Рукоятка маневрена AL-KO для опорного колеса диам. 60 мм

 • Ручка діаметром 60 мм AL-KO для маневрування опорним колесом. Виготовлений з міцного пластику, він стійкий до пошкоджень і погодних умов
Виробник: AL-KO
Каталоговий номер виробника: 1931979
Діаметр: 60 mm
683,99 ГРН
556,09 ГРН Ціна без ПДВ
Додати до порівняння

Рукоятка маневрена AL-KO для опорного колеса диам. 60 мм

683,99 ГРН
556,09 ГРН Ціна без ПДВ
  Запитайте про товар
  Якщо вищеописаного опису вам недостатньо, надішліть нам запитання про цей продукт. Ми постараємося відповісти якомога швидше. Дані обробляються відповідно до політика конфіденційності. Подавши їх, ви приймаєте умови.
  Напишіть свій відгук
  Ваша оцінка:
  5/5
  Додайте власну фотографію товару:

  Ручка для маневрування опорним колесом AL-KO діаметром 60 мм

  Чорна ручка для маневру опорного колеса AL-KO є практичним доповненням, яке полегшує використання опорного колеса причепа. Даний виріб має діаметр 60 мм, виготовлений з міцного пластику, стійкого до пошкоджень і погодних умов, що гарантує тривале використання.

  Ручка полегшує керування та маневрування причепом, вона кріпиться безпосередньо на зовнішній трубі опорного колеса, що забезпечує стабільність та впевненість під час використання. При установці ручки важливо правильно підібрати її висоту, щоб опорне колесо було захищено від випадкового вислизання.

  Маневрена рукоятка AL-KO дозволяє легко керувати причепом, полегшуючи його розміщення в потрібних місцях. Це особливо корисно в ситуаціях, коли точне розташування причепа має вирішальне значення, наприклад, під час кемпінгу або паркування у вузьких місцях. Завдяки міцній конструкції та легкому монтажу маневрена ручка AL-KO є безцінним помічником у повсякденному використанні причепів.

  Виробник
  AL-KO
  Код товару
  UT005940
  Каталоговий номер виробника
  1931979
  Діаметр
  60 mm
  pixel