Будівельні причепи

Кількість знайдених товарів: 1

Будівельні причепи призначені для людей, які шукають техніку для спеціальних завдань. Вони дозволяють транспортувати важку техніку, необхідну для будівельних робіт, у тому числі: міні-екскаватори, а також інші машини . Вони також використовуються при транспортуванні різних будівельних матеріалів, таких як цементні мішки, гравій, земля, пісок. У нас ви можете придбати тільки міцні будівельні причепи від авторитетного та перевіреного бренду Martz, що забезпечить надійне транспортування під час кожної реалізації.

Przyczepy budowlane

Будівельні причепи

Широкий вибір спеціального обладнання дозволить налаштувати причіп під свої потреби. Стабільне автоматичне опорне колесо дозволить вам легко перемістити причіп, від’єднаний від автомобіля, тож при необхідності ви зможете швидко перемістити його в інше місце. Запасне колесо дозволить продовжити транспортування у разі пошкодження шин на дорозі. Будівельні причепи оснащені водонепроникною фанерою та оцинковані, тому паркування під відкритим небом для них не проблема.

Причепи тандем будівельні

Ми пропонуємо тандемні будівельні причепи, тобто з двома осями, а також тривісні причепи з торсіонними осями. Будівельні тандемні причепи мають пандус у вигляді посиленої платформи, що дозволяє без проблем в’їхати важкій будівельній техніці, а також спеціальні пружини, що дозволяють закривати платформу без застосування більшої сили. Тандемні будівельні причепи досягають повної маси до 3500 кг! Замовляючи у нас будівельний причіп Ви отримаєте 2 роки гарантії. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви під час вибору потрібного причепа, ви завжди можете зв’язатися з нашими спеціалістами. Ми раді надати всю інформацію та все пояснити.

pixel