Ліва половина бризковика для причепа DOMAR DR1014001 колісна арка 400/240 мм
Виробник: DOMAR
Сторона монтажу: ліва
Довжина крила: 400 mm
Ширина крила: 240 mm
Висота крила: 375 mm
Монтажні отвори: не
419,00 ГРН
340,65 ГРН Ціна без ПДВ
Додати до порівняння
    Запитайте про товар
    Напишіть свій відгук
    Ваша оцінка:
    5/5
    Додайте власну фотографію товару:
    [продюсер]
    Лівий напівбризкозахисник DR1014001 від DOMAR монтується з лівого боку транспортного засобу (якщо дивитися у напрямку руху). Цей компактний та міцний напівбризкозахисник призначений для захисту коліс причепів, легкої сільськогосподарської або будівельної техніки, а також інших комерційних транспортних засобів. Маючи розміри 400 мм завдовжки, 240 мм завширшки та 375 мм заввишки , він ідеально підходить для ділянок, що потребують ефективного захисту від води, бруду та бризок каміння, а також економить місце. Він не має заводських монтажних отворів , що дозволяє користувачеві вільно адаптувати точки кріплення до конкретної конструкції транспортного засобу. Його плоске дно з додатковим тисненням, що підсилює бризкозахисник, дозволяє легко кріпити його безпосередньо до шасі, забезпечуючи швидкий та зручний монтаж.
    Виробник
    DOMAR
    Код товару
    UT016171
    Сторона монтажу
    ліва
    Довжина крила
    400 mm
    Ширина крила
    240 mm
    Висота крила
    375 mm
    Товщина крила
    3 mm