Ліва половина бризковика для причепа DOMAR DR1014001 колісна арка 400/240 мм
Лівий напівбризкозахисник DR1014001 від DOMAR монтується з лівого боку транспортного засобу (якщо дивитися у напрямку руху). Цей компактний та міцний напівбризкозахисник призначений для захисту коліс причепів, легкої сільськогосподарської або будівельної техніки, а також інших комерційних транспортних засобів. Маючи розміри 400 мм завдовжки, 240 мм завширшки та 375 мм заввишки , він ідеально підходить для ділянок, що потребують ефективного захисту від води, бруду та бризок каміння, а також економить місце. Він не має заводських монтажних отворів , що дозволяє користувачеві вільно адаптувати точки кріплення до конкретної конструкції транспортного засобу. Його плоске дно з додатковим тисненням, що підсилює бризкозахисник, дозволяє легко кріпити його безпосередньо до шасі, забезпечуючи швидкий та зручний монтаж.