Права половина бризковика для причепа DOMAR DR1014002 колісна арка 400/240 мм
Виробник: DOMAR
Сторона монтажу: права
Довжина крила: 400 mm
Ширина крила: 240 mm
Висота крила: 375 mm
Монтажні отвори: не
399,00 ГРН
324,39 ГРН Ціна без ПДВ
Додати до порівняння
    Запитайте про товар
    Напишіть свій відгук
    Ваша оцінка:
    5/5
    Додайте власну фотографію товару:
    [продюсер]
    Правий напівбризкозахисник DR1014002 від DOMAR встановлюється з правого боку транспортного засобу (якщо дивитися у напрямку руху). Цей компактний та міцний напівбризкозахисник призначений для захисту коліс причепів, легкої сільськогосподарської або будівельної техніки, а також інших комерційних транспортних засобів. Маючи розміри 400 мм завдовжки, 240 мм завширшки та 375 мм заввишки , він ідеально підходить для ділянок, що потребують ефективного захисту від води, бруду та бризок каміння, а також економії місця. Він не має заводських монтажних отворів , що дозволяє користувачеві вільно адаптувати точки кріплення до конкретної конструкції транспортного засобу. Його плоске дно, оснащене додатковим тисненням для посилення бризкозахисника, дозволяє легко кріпити його безпосередньо до шасі, забезпечуючи швидкий та зручний монтаж.
    Виробник
    DOMAR
    Код товару
    UT016630
    Сторона монтажу
    права
    Довжина крила
    400 mm
    Ширина крила
    240 mm
    Висота крила
    375 mm
    Товщина крила
    3 mm