Виробник: TT Technology
Сторона монтажу: ліва+права
Джерело світла: LED
Напруга: 12 V
Тип з'єднання: байонет 7 PIN
4 759,00 ГРН
3 869,11 ГРН Ціна без ПДВ
Додати до порівняння
    Запитайте про товар
    Напишіть свій відгук
    Ваша оцінка:
    5/5
    Додайте власну фотографію товару:
    [продюсер]
    TT TECHNOLOGY TT.12018B-CAN Світлодіодні задні ліхтарі CANBUS 4 функції ЛІВИЙ + ПРАВИЙ
    Набір із двох бездротових світлодіодних магнітних задніх ліхтарів TT.12018B-CAN марки TT TECHNOLOGY, призначених для монтажу з лівого та правого боку автомобіля , характеризується розмірами: ширина 118 мм, висота 93 мм, глибина 64 мм . Розраховані на роботу в діапазоні напруг 12 В , вони використовуються в легкових причепах, автобусах і причепах, що підкреслює їх універсальність. Оснащені 7-контактними байонетними роз’ємами , вони забезпечують швидке та просте встановлення. Завдяки використанню світлодіодної технології лампи забезпечують високу продуктивність, довговічність та енергоефективність, забезпечуючи безпеку в різних дорожніх умовах.
    Компоненти набору:
    • дві бездротові світлодіодні лампи
    • зарядний кабель
    • штекер для зарядки автомобіля
    Функції лампи
    Габаритне світло габаритне світло
    Динамічний покажчик повороту динамічний покажчик повороту
    Стоп-сигнал стоп-сигнал
    Світло номерного знака світло номерного знака
    Клас герметичності IP68
    Клас герметичності
    Омологація
    Дозволи
    Виробник
    TT Technology
    Код товару
    UT005922
    Модель
    TT.12018
    Сторона монтажу
    ліва+права
    Джерело світла
    LED
    Напруга
    12 V
    Тип з'єднання
    Функції ліхтаря
    Габаритне світло
    Стоп-сигнал
    Динамічний поворотник
    Підсвічування номерного знака
    CANBUS
    Так.
    Ширина
    118 mm
    Висота
    93 mm
    Глибина
    64 mm