Причепи для мотоциклів

Кількість знайдених товарів: 5

Причепи для мотоциклів UNITRAILER MOTO пристосовані для перевезення 1, 2 або 3 мотоциклів. Міцна конструкція з похилою транспортною поверхнею для ще легшого завантаження та розвантаження. Мотопричепи на категорію В.

Przyczepki motocyklowe

Причепи на мотоцикл

Автомобільні причепи для мотоциклів, що гравітаційно опускаються, дозволяють швидше завантажувати мотоцикли на транспортну поверхню. Завдяки відкидному дишлю та відповідно довгим доквелерам, завантаження мотоциклів на причіп практично не вимагає застосування сили. Це велика зручність, що особливо важлива для великих і важких мотоциклів.

Усі мотопричепи, доступні в нашому магазині, мають максимальну дозволену масу 750 кг, а це означає, що ви можете використовувати їх з водійськими правами категорії B. Ми використовували одну негальмовану вісь, що забезпечує високу маневреність, відсутність підскаку навіть на нерівній дорозі і довговічність. Тримачі для транспортних ременів для належного кріплення мотоциклів розміщені в таких місцях, щоб кожну модель мотоцикла можна було безпечно транспортувати.

Знайти Автомобільні причепи
pixel